Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Sairanen Antti antti.sairanen@netikka.fi 0443121214
Varapuheenjohtaja Kananoja Arja arja.kananoja@proagria.fi
Hallituksen jäsen Hautala Elisa hautala.e@gmail.com 0442548926
Hallituksen jäsen Lähdesmäki Mari cheerleaders.kurikanryhti@gmail.com +358405301447
Hallituksen jäsen Niemi Jarkko jarkko.k.niemi@gmail.com 0505614973
Hallituksen jäsen Raittinen Mikko raittinen.mikko@gmail.com 0504632897
Hallituksen jäsen Syrjälä Jarkko jake.syrjala@gmail.com
Sihteeri Koskinen Riitta ritzu.k@suomi24.fi 0408601153
Rahastonhoitaja, Sihteeri Kuntola Sami sami.kuntola@gmail.com +358443280151
Puheenjohtaja Kananoja Arja arja.kananoja@proagria.fi
Puheenjohtaja Välimäki Mika miguel.71@hotmail.com 044-9820192
Hallituksen jäsen Lähdesmäki Mari cheerleaders.kurikanryhti@gmail.com +358405301447
Taloudenhoitaja, Sihteeri, Tiedottaja Kulkula Aki ryhti.jalkapallo@anvianet.fi 358404168955
Jaoston jäsen Ala-Mieto Pasi pasi@bodecon.fi 0440110169
Jaoston jäsen Huuskonen Mari huuskonenmari@gmail.com 050-3244571
Jaoston jäsen Kohtala Jyrki korpilenkki@gmail.com 0505624970
Jaoston jäsen Kuntola Toni t.kuntola@gmail.com
Jaoston jäsen Lenkkeri Mikko lenkkerimmj@gmail.com 045-1690333
Jaoston jäsen Pihlaja Riikka riikka.pihlaja@kurikka.fi 040-7741840
Jaoston jäsen Säntti Mari santti.mari@gmail.com 0405095267
Jaoston jäsen Säntti Saija-Leena santti.saija@gmail.com 0407788945
Puheenjohtaja Mäki-Paavola Otto otto.m-p@hotmail.com
Puheenjohtaja Niemi Jarkko jarkko.k.niemi@gmail.com 0505614973
Joukkueenjohtaja Fränti Taina 0405220954
Joukkueenjohtaja Koskela Kai kai.koskela@rudus.fi
Joukkueenjohtaja Koski Kati a.katikoski@gmail.com
Varapuheenjohtaja Mattila Kari kari.mattila@pesmel.com
Varapuheenjohtaja Ruohonen Hannu hannu.ruohonen@netti.fi 0400 802 391
Manageri Vanharanta Teemu teemu.vanharanta@panchovilla.fi 0505233369
Jaoston jäsen Ratavaara Antti anttoni80@suomi24.fi +358 40 583 0201
Kahviovastaava Ollikkala Pekka pekka.ollikkala@valio.fi 0503445631
Puheenjohtaja Törmä Mikko mikko.torma82@gmail.com 0504334952
Hallituksen jäsen Koskinen Riitta ritzu.k@suomi24.fi 0408601153
Jaoston jäsen Hakoniemi Anu anu.hakoniemi@gmail.com 0405450190
Jaoston jäsen Kiili  Jyri jyri.kiili@gmail.com 0400767999
Jaoston jäsen Mäki Timo makith64@gmail.com
Puheenjohtaja Kuntola Jari jari.kuntola@gmail.com
Varapuheenjohtaja Latvala Toni toni.latvala@hotmail.com
Toiminnanjohtaja, Taloudenhoitaja Sairanen Antti antti.sairanen@netikka.fi 0443121214
Hallituksen jäsen Friman Susanna susanna.friman@gmail.com
Hallituksen jäsen Nieminen Jari jari.nieminen@netikka.fi +358407539343
Hallituksen jäsen Raittinen Mikko raittinen.mikko@gmail.com 0504632897
Puheenjohtaja Syrjälä Jarkko jake.syrjala@gmail.com
Ohjaaja Mattila Veli-Pekka
Ohjaaja Siltanen Harri 0405362126
Puheenjohtaja Rajamäki Miika rajamaki.miika@netikka.fi 0456312104
Taloudenhoitaja Rajamäki Erkki rajamaki.erkki@netikka.fi 0405407735
Puheenjohtaja Kananoja Arja arja.kananoja@proagria.fi
Rahastonhoitaja, Jaoston jäsen Laakso Eeva erlazzo@gmail.com 0400605835
Huoltaja, Jaoston jäsen Aula-Knuuttila Katriina katriina.aula@gmail.com
Ohjaaja Hautala Elisa hautala.e@gmail.com 0442548926
Puheenjohtaja, Joukkueenjohtaja Lähdesmäki Mari cheerleaders.kurikanryhti@gmail.com +358405301447
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Anttila Maria mk.anttila@gmail.com 0456333714
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Honkala Tiina tiinas.honkala@icloud.com 0451212444
Varapuheenjohtaja, Jaoston jäsen Kinnunen Kirsi kirsi.kinnunen@netikka.fi
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Kuntola Sanni sanni.k@netikka.fi 0503820433
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Latva-Hoppala Susanna susanna_hietikko@windowslive.com
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Saarakkala Sari sari.saarakkala@gmail.com
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Saarela Katri krc.blackbirds@gmail.com 0505728828
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Välimäki Marjo-Riitta krc.firetails@gmail.com 0504007179
Joukkueenjohtaja, Jaoston jäsen Äkkinen Virpi virpi.akkinen@gmail.com
Valmentaja, Jaoston jäsen Lähdesmäki Elli cheerleaders.kurikanryhti@gmail.com
Valmentaja, Jaoston jäsen Seppänen Hanna hanna.seppanen99@outlook.com
Jaoston jäsen Ahvenniemi Virve +358407282755
Puheenjohtaja Koskinen Riitta ritzu.k@suomi24.fi 0408601153
Hallituksen jäsen Lähdesmäki Mari cheerleaders.kurikanryhti@gmail.com +358405301447
Rahastonhoitaja Sairanen Antti antti.sairanen@netikka.fi 0443121214
Sihteeri Korkeaniemi Tarja tarja.korkeaniemi@kurikka.fi
Kurikan Ryhti ry
«  Elokuu   »
Kategoriat